Rodinný dom 15007

Moderné bývanie s vlastným jazerom a golfom na dosah. Technické prepracovanie s dôrazom na detail.

druh stavby:                                          rodinný dom – novostavba

zastavaná plocha rodinný dom :           cca 426  m2

úžitková plocha:                                   cca  274 m2

obytná plocha:                                      cca 138 m2

rok vydania projektu:                             2015

miesto stavby:                                       okres Senec

 

Zámer

Cieľom projektu bolo vytvoriť rodinný dom v komplexnej nadväznosti na pozemok a okolie, ktorý splní všetky očakávania klienta a uspokojí jeho potreby. Dielo vzniklo pod hlavičkou architektov z ateliéru .ARCHSTYL s.r.o. v spolupráci s našim ateliérom.

Projektové riešenie

V rodinnom dome sa nezabudlo na najnovšie technológie, komplexne prepracované detaily s ohľadom na požiadavky z interiérového riešenia, či dokonalý výber stavebných materiálov už v projektovej fáze.

Kooperáciou všetkých profesií bolo vytvorené dielo, ktoré očarí svojim pôvabom a zároveň esteticky zapadne do novo vybudovanej ulice. Pozemok s vlastným jazerom len pridáva tomuto jedinečnému domu na krásne.

Záver

Skĺbením práce medzi výbornými architektmi a našimi odborníkmi na technické riešenia a projektovanie dokáže vzniknúť aj takéto dielo. Zaujalo Vás projektové riešenie tak nás neváhajte kontaktovať. 

Fotografie a Dokumentácia:

UPOZORNENIE:

Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tohto projektu nesmie byť reprodukovaná, kopírovaná alebo vysielaná a používaná v žiadnej forme a žiadnym spôsobom elektronicky, mechanicky, nahrávaním, sťahovaním, bez predchádzajúceho výslovného súhlasu: K2projekt s.r.o., Záhradnícka 93, 821 08 Bratislava, mail: k2projekt@k2projekt.sk Projekt je duševným vlastníctvom K2projekt s.r.o. a jeho používanie sa riadi ustanoveniami podľa autorského práva. 

Neboli pridané žiadne komentáre

Pridať komentár

Text

*
= 3 + 1