Polyfunkčná budova 1506

Polyfunkčná stavba zasadená do terénu. Rešpektuje prírodné danosti okolia a neruší svojim vzhľadom jestvujúcu zástavbu.

druh stavby:                                          polyfunkčná stavba

zastavaná plocha rodinný dom :           cca 167 m2

úžitková plocha:                                    cca 118 m2

rok vydania projektu:                             2016

miesto stavby:                                       okres Myjava

 

 

Zámer

Cieľom projektu bolo skĺbiť funkciu polyfunkčnej budovy so súkromnými aktivitami klienta. Terasa na streche polyfunkčného objektu je prístupná so súkromnej záhrady. Dostatok miesta na rodinné večery, grilovačky, ale aj slnenie a kúpanie.  Zároveň predajná plocha pre podnikanie s dostatkom skladových priestorov.

Projektové riešenie

Projektové riešenie využíva moderné materiály a technológie. Stavba vsadená do terénu si vyžaduje zvýšenú pozornosť pri riešení detailov hydroizolácii stavby.  Pri riešení detailov sa nepozabudlo ani na atypické schodisko pri vstupe na terasu pri bazéne, či osadenie terénneho schodiska.

Záver

Projektové riešenia všetkých stupňov sú u nás samozrejmosťou. Od projektovej štúdie až po kolaudáciu. Vypracovanie detailov na atypické riešenia stavby či autorský dozor stavby sú neoddeliteľnou súčasťou správneho projektového návrhu, ktorý je skĺbený s požadovaným výsledným efektom.

Zaujalo Vás projektové riešenie tak nás neváhajte kontaktovať. 

Fotografie a Dokumentácia:

UPOZORNENIE:

Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tohto projektu nesmie byť reprodukovaná, kopírovaná alebo vysielaná a používaná v žiadnej forme a žiadnym spôsobom elektronicky, mechanicky, nahrávaním, sťahovaním, bez predchádzajúceho výslovného súhlasu: K2projekt s.r.o., Záhradnícka 93, 821 08 Bratislava, mail: k2projekt@k2projekt.sk Projekt je duševným vlastníctvom K2projekt s.r.o. a jeho používanie sa riadi ustanoveniami podľa autorského práva. 

Neboli pridané žiadne komentáre

Pridať komentár

Text

*
= 3 + 6