Dvojgeneračný rodinný dom 1403

Tradičné stavby dokážu ponúknuť oveľa viac, než je možné na prvý pohľad vidieť. Inak tomu nebolo ani v prípade ďalšieho nášho projektu, ktorý vzišiel z našej tvorivej dielne.

stavba :                         rodinný dom – viac-generačný

druh stavby:                  prestavba, nadstavba a modernizácia

zastavaná plocha:         riešená časť = 216,39 m2

rok vydania projektu:     2015

miesto stavby:              okres Myjava

 

 

Zámer:

Cieľom projektu bolo vytvoriť pohodlné bývanie dvom rodinám s čo možno najmenšími zásahmi do nosných konštrukcií stavby. Nevyhnutnosťou bolo zobytnenie podkrovia, čo si vyžiadalo komplexnú výmenu krovu a to nie len na dome. Zjednotenie viacerých hospodárskych stavieb, ktoré priamo nadväzujú na rodinný dom bolo nevyhnutnosťou pre docielenie jednotného a príjemného rázu súboru stavieb.

Projektové riešenie:

Projektové riešenie sa nezaobišlo bez pár dispozičných zmien, výsledok však poskytne investorovi a jeho rodine príjemné, komfortné bývanie v prekrásnom prostredí Kopaníc. Rodinný dom je takmer nezávislí od verejných sietí a pri jeho stavebnom a dispozičnom návrhu boli zvažované aj ekologické materiály.

Záver:

Investorovi v mene celého projekčného tímu prajeme príjemné bývanie a pokiaľ sa Vám páči tento projekt, či si chcete splniť svoj vlastný sen o bývaní tak nás neváhajte kontaktovať. 

Fotografie a Dokumentácia

 

UPOZORNENIE:

Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tohto projektu nesmie byť reprodukovaná, kopírovaná alebo vysielaná a používaná v žiadnej forme a žiadnym spôsobom elektronicky, mechanicky, nahrávaním, sťahovaním, bez predchádzajúceho výslovného súhlasu: K2projekt s.r.o., Záhradnícka 93, 821 08 Bratislava, mail: k2projekt@k2projekt.sk Projekt je duševným vlastníctvom K2projekt s.r.o. a jeho používanie sa riadi ustanoveniami podľa autorského práva. 

Neboli pridané žiadne komentáre

Pridať komentár

Text

*
= 4 + 0