Dvojgaráž

Statickú dopravu netreba podceňovať. Praktická dvojgaráž aj s úložným priestorom poskytne svojmu majiteľovi vysoký komfort.

stavba :                         garáž

druh stavby:                  novostavba

zastavaná plocha:         cca 80,0 m2

rok vydania projektu:     2015

miesto stavby:              okres Malacky

 

 

 

Zámer:

Garáž poskytne majiteľovi dostatok priestoru pre odkladanie záhradného nábytku či náradia a zároveň umožňuje pohodlné parkovanie dvom osobným automobilom. Pri riešení projektu sa nezabudlo ani na najmenších členov rodiny, ktorý môžu z relaxovať pri basketbale priamo pri nej.

Projektové riešenie:

Projekt riešil aj parkovanie návštev, kde vzhľadom na ráz ulice bola zvolená poloha priamo na pozemku investora a to pod dreveným prístreškom, ktorý je kompaktne prepojený so samotnou garážou.

Záver:

Minimálne dve parkovacie miesta pri rodinnom dome by dnes mali byť samozrejmosťou. Na statickú dopravu netreba zabúdať, nakoľko auto je dnes neoddeliteľnou súčasťou fungovania mnohých domácností. Investorovi v mene celého projekčného tímu prajeme príjemné užívanie a pohodlné parkovanie. Pokiaľ sa Vám páči tento projekt, či si chcete splniť svoj sen o bývaní tak nás neváhajte kontaktovať. 

Fotografie a Dokumentácia

 

UPOZORNENIE:

Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tohto projektu nesmie byť reprodukovaná, kopírovaná alebo vysielaná a používaná v žiadnej forme a žiadnym spôsobom elektronicky, mechanicky, nahrávaním, sťahovaním, bez predchádzajúceho výslovného súhlasu: K2projekt s.r.o., Záhradnícka 93, 821 08 Bratislava, mail: k2projekt@k2projekt.sk Projekt je duševným vlastníctvom K2projekt s.r.o. a jeho používanie sa riadi ustanoveniami podľa autorského práva. 

Neboli pridané žiadne komentáre

Pridať komentár

Text

*
= 4 + 6