16043_Návrh interiéru bytu

Nábytok IKEA vo vašom domove. Švédska značka nábytku a doplnkov do domácnosti IKEA, sa aj na Slovensku teší veľkej obľube. IKEA sa stala súčasťou mnohých interiérov. Ponúka cenovo dostupný nábytok a doplnky, a priamo v obchodnom dome aj možnosť nábytok vidieť, kombinovať a skúšať. Nábytok od IKEA je častým prvkom v našich projektoch a my sme veľmi  radi, že môžeme našim klientom ponúknuť aj vizualizácie toho, ako bude ich nový domov vyzerať.

stavba:                         návrh interiéru bytu

zastavaná plocha:       cca 40 m2

rok vydania projektu:   2016

miesto stavby:             Bratislava

Projektové a architektonické riešenie:

Návrh interiéru rieši prvky na mieru, ale nezabúda ani na kusový nábytok, ktorý sa dá zakúpiť v bežnom obchodnom dome.

Dispozičné riešenie bytu vytvára otvorený obytný priestor, v ktorom bolo potrebné zlúčiť funkcie dennej a nočnej zóny. Návrh kuchyne a nábytku vychádza z myšlienky jednoduchých a čistých tvarov a línií. Stena z pohľadového betónu dodá priestoru industriálny nádych, ktorý bude zjemnený textíliami a látkami, použitými ako na posteli, tak na pohovke. V malom priestore je potreba odkladacieho priestoru, na čo sme kládli dôraz aj pri tomto návrhu.

Na záclony netreba zabúdať. Pre niekoho prežitok, pre niekoho neodmysliteľná súčasť okien. Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny vedzte, že záclony zútulnia priestor a zjemnia prostredie.

Osvetlenie bytu je kľučové pre vytvorenie celkového dojmu bytu, preto naň nezabúdajte a doprajte si v priestore kvalitné svietidlá a dostatok svetla.

Zaujalo Vás architektonické riešenie?  Tak nás neváhajte kontaktovať!

Fotografie a Dokumentácia:

Neboli pridané žiadne komentáre

Pridať komentár

Text

*
= 3 + 6