16028_Zmena katalógového domu!

Kúpou developerského projektu sa nemusíte obmedziť na katalógový projekt!

Neurobil tak ani jeden z našich klientov, ktorý sa rozhodol mať dom iný! Variabilným riešením rodinného domu nám bolo umožnené zmeniť jeho dispozíciu, a vytvoriť tak v dome priestor pre celú rodinu ušitý na mieru!

stavba:                         Rodinný dom

zastavaná plocha:       cca 155 m2

rok vydania projektu:   2016

miesto stavby:             Bernolákovo

Projektové riešenie:

Cieľom úpravy dispozície rodinného domu, bolo uspokojiť potreby mladej rodiny a z optimalizovať dispozičné riešenie ako jednotlivých miestností, tak aj celého rodinného domu.

Ústredným centrom diania a srdcom domu je kuchyňa, ktorej správny návrh a presné rozmiestnenie ukázalo investorovi možnosti variácii. Zasklené plochy, orientované na juho-západnú stranu, dom krásne presvetlia a aj napriek väčšej hĺbke obývacej izby v nej bude vždy dostatok svetla.

„Otvorená a predsa trochu v ústraní,“ aj to bola jedna z požiadaviek klienta. Kuchyňa je aktívnym miestom, kde sa veľa pracuje a preto netreba, aby sa na seba pútala pozornosť hneď pri vstupe do spoločenskej časti domu.

Spálňa má byť miestom pre relax. Navrhovaná spálňa je dostatočne presvetlená a vzdušná. Pastelové farby dodávajú priestoru letný nádych a majiteľ sa tu bude určite cítiť veľmi príjemne.

Pracovňa je dynamickým miestom, kde sa rieši veľa problémov. Preto je optimálnym riešením použitie prírodných materiál a pozitívnych farieb, 3D drevená, mozaiková stena dodá priestoru vznešený vzhľad a môžete si sem pozvať aj vzácnych klientov.

Dom je navrhnutý v modernom a štýle, so vsadenými vidieckymi prvkami. Každý kus nábytku sa dá kúpiť, či vyrobiť presne na mieru.

Zaujalo Vás projektové riešenie? Zvažujete návrh zmeny dispozície už postaveného, či len plánovaného domu? Tak nás neváhajte kontaktovať!

Fotografie a Dokumentácia:

Neboli pridané žiadne komentáre

Pridať komentár

Text

*
= 3 + 7