16018_Kompaktný rodinný dom

Rodinný dom tak, ako ho nepoznáte. Kompaktný rodinný dom, ktorý zaujme svojim dispozičným riešením, osloví útulným priestorom a vytvorí pohodlné a naozaj elegantné bývanie jednotlivcom. Bývanie v malých, kompaktných rodinných domoch sa stáva hitom dnešnej doby, a to že môže ponúknuť veľa, Vám predstavíme aj v jednom z našich najnovších projektov.

stavba:                                    rodinný dom

zastavaná plocha:                 cca 29,95 m2

úžitková plocha celkom:      cca 26,90 m2

rok vydania projektu:           2016

miesto stavby:                      Modra

 

Projektové riešenie:

Rodinný dom pozostáva z dvoch objektov a to murovanej časti rodinného domu, v ktorej bude situovaná kuchyňa, spálňa a kúpeľňa s WC a drevostavby, ktorá bude slúžiť ako zimná záhrada a zádverie zároveň. Kompaktný rodinný dom v sebe zahŕňa všetko, čo je potrebné pre bývanie dvoch osôb. Plnohodnotne vytvára príjemné bývanie a zároveň sa v jeho okolí nachádza ešte dostatok zelene.

Zaujímavosťou projektu je jeho strategická poloha v tesnej blízkosti historickej časti mesta Modra, ako aj pôvodný, historický  hradný múr mesta Modra, ktorý sa nachádza priamo na pozemku investora. Aj keď svojou veľkosťou patrí rodinný dom k malým domčekom vyžadoval si veľkú pozornosť, precítenie detailov, aktívnu spoluprácu s úradmi ako aj pamiatkovým úradom a v neposlednom rade kus citu pre zasadenie stavby do konceptu celej lokality.

Záver:

Zaujalo Vás projektové riešenie? Tak nás neváhajte kontaktovať. 

Fotografie a Dokumentácia:

Neboli pridané žiadne komentáre

Pridať komentár

Text

*
= 4 + 0